Ekskluzywny dostęp do testów Sea of Thieves dostępny dla Insiderów!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od teraz, wybrani Inisderzy zagrają w wersję alpha gry Sea of Thieves!

Jeżeli należysz do grona testerów, czym prędzej zajrzyj do aplikacji dla Insiderów, gdzie być może czeka na Ciebie ekskluzywna wersja alpha gry Sea of Thieves.

Pierwszy raz produkcja została zapowiedziana na tegorocznych targach E3 w Los Angeles, gdzie zdobyła całkiem duże zainteresowanie, a branżowe portale, takie jak IGN, uznały ją za coś wyjątkowego. W założeniu, w grze mamy wcielić się w pirata na ogromnym statku, na morzu, w pojedynku z wrogimi okrętami.

Ja po krótkiej rozgrywce w pojedynkę byłem pozytywnie zaskoczony, samotne sterowanie tak ogromnym żaglowcem okazało się nie lada wyzwaniem. Szczerze moja kliku minutowa podróż skończyła się katastrofą morską, gdy to wylądowałem na boku, a w rezultacie utonąłem. Opanowanie jednocześnie kotwicy, żagli i sterów, a pryz tym zachowanie czujności na inne obiekty ma morzu nie na leży do łatwych, aczkolwiek sprawia wiele przyjemności.

Zamknięte testy mają potrwać od pierwszego do piątego listopada. Natomiast dokładna premiera gry nie jest jeszcze znana, ustalona jest za to na początek przyszłego roku.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: