Ruszyła druga tura zamkniętej bety Ghost Recon Breakpoint

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Wyselekcjonowane Duchy ponownie lądują na Auroi, aby przeciwstawić się Wilkom. Ubisoft tworzy również w grze wydarzenie charytatywne.

Od północy ruszyły serwery, pozwalające na przedpremierowe testy Ghost Recon Breakpoint, które za niespełna miesiąc ma trafić na półki. Zamknięta beta potrwa do 8 października i podczas niej czekają nas misje do rozegrania solo bądź w kooperacji. Bojownicy poćwiczą swoje umiejętności na dronach w specjalnych strefach, mierząc się z małymi maszynami latającymi po wielkie i opancerzone jednostki.

Jeśli chcielibyście wspomóc dzieci w szpitalach z fundacją Child’s Play, możecie podczas zamkniętej bety Ghost Recon Breakpoint wziąć udział w specjalnym wydarzeniu charytatywnym Man Down, gdzie liczy się pomoc swoim sojusznikom. Reanimując życie swoich kompanów zwiększacie sumę darowizny, jaką Ubisoft przekaże na wspomniany cel. Proste, a jak dobroczynne 🙂

Twórcy mają już także plan na pierwszy rok aktualizacji, gdzie czekać na graczy będą nowe wątki fabularne, misje frakcyjne, klasy postaci, czy wydarzenia na żywo. Zawartości będzie jeszcze więcej, a każda duża aktualizacja zostanie udostępniona co 4 miesiące od premiery.

Chcecie wziąć udział w zamkniętej becie? Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe. Być może to właśnie Wy zostaliście powołani do elitarnego oddziału Duchów!

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: