Rusza Ultimate Game Sale. Prawie 700 pozycji na promocji!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Nie znaleźliście dla siebie ciekawych tytułów na Deals with Gold? To nic straconego! Od dzisiaj rusza dodatkowo Ultimate Game Sale!

Jeżeli poszukujecie nowych cyfrowych gier dla swojej konsoli, to bez wątpienia teraz będzie na to odpowiedni moment. Microsoft przecenił setki tytułów w Microsoft Store. Dokładnie na liście przecenionych w ramach Ultimate Game Sale znajdziecie prawie 700 pozycji. Znajdą w tym gry, czy też dodatki.

Ultimate Game Sale

Jest więc w czym wybierać i wzbogacić swoją bibliotekę o kolejne, ciekawe tytuły. Dla przykładu kupicie Far Cry 5 za 41,99zł, Control w wersji dla Xbox Series X|S za 89zł, czy Tomb Raider: Definitive Survival Trilogy za 83,99zł. Przeceny sięgają 80% i trwać będą trwać do do 5 sierpnia 2021.

> ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ GIER <

Dodatkowo w związku z nadchodzącym 15 września opuszczeniem gry Forza Motorsport 7 Sklepu Microsoft oraz Xbox Game Pass, gra dostępna jest na dużej promocji. Po upływie wskazanego terminu zakup wersji cyfrowej nie będzie już możliwy.

Forza Motorsport 7 Edycja Standard: 44,75 zł
Forza Motorsport 7 Edycja Deluxe: 64,75 zł
Forza Motorsport 7 Edycja Ultimate: 87,25 zł


Ponadto, Ci którzy jeszcze nigdy nie posiadali subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, nadal mogą nabyć ją za symboliczne 4 złote za pierwsze trzy miesiące. Tą promocję znajdziecie pod tym linkiem.

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: