Rusza Super Saver Sale na gry ID@Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W sklepie Microsoft rozpoczęły się promocje gier od twórców niezależnych, zrzeszanych przez ID@Xbox.

Dziękujemy, że do nas wpadłeś/-aś! Pamiętaj, że możesz znaleźć nas także na Twitterze i Facebooku po jeszcze więcej. Będzie nam miło, gdy tam dołączysz.

ID@Xbox to specjalny program Microsoftu zrzeszający niezależnych twórców gier z całego świata, oferując im pomoc oraz niezbędne narzędzia, by ci osiągnęli sukces. Dziś zaś wystartowały wyprzedaże, na blisko 150 gier objętych tymże programem.

Ceny zaczynają się już od zaledwie 3,49 złotych, a nie brakuje też sporych przecen na nieco większe tytuły. Warto rzucić okiem, bo wśród tych gier można znaleźć całkiem niezłe perełki. Na liście są między innymi takie produkcje jak SUPERHOT, Batman, Cities: Skylines – Xbox One Edition, Ion Fury czy Goat Simualtor. W każdym bądź razie fajna okazja na grę za drobne oraz wsparcie mniejszych twórców!

ID@Xbox Super Sale

> > ZOBACZ PROMOCJE < <

Wyprzedaż potrwa jeszcze 5 dni.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: