Rocket League grą free to play już od 23 września

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zgodnie ze wcześniejszymi obietnicami, poznaliśmy już datę przejścia produkcji od Psyonix w tryb free to play.

Wiemy już, kiedy dokładnie Rocket League stanie się darmową grą. Twórcy podali datę, wyznaczając ją na 23 września tego roku, czyli dokładnie za tydzień. Tego dnia pobierzecie grę bez żadnych dodatkowych kosztów. Oczywiście nadal będzie wymagane konto Xbox Live Gold, lub Game Pass Ultimate, by móc brać udział w rozgrywkach sieciowych, co jest głównym rdzeniem tej produkcji.

Co się stanie z obecnymi posiadaczami gry? Tak jak też już szerzej pisaliśmy o tym wcześniej, ci otrzymają garść unikalnych bonusów i przedmiotów, dotychczasowo wydane DLC i nie tylko. Generalnie każdy powinien być zadowolony i absolutnie nikt nie powinien się czuć poszkodowany w związku z tymi zmianami.

Ponadto, niebawem mamy doczekać się postępów dzielonych między platformami. To oznacza, że tym samym kontem zagracie z Xboksa, komputera, PlayStation czy też Nintendo Switch.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: