Aktualizacja zmierza do Rocket League

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Psyonix nie spoczywa na laurach i stale rozwija grę Rocket League. Już 10 maja dostepna będzie kolejna aktuaizacja do wersji 1.34!

Co nowego?
Z komunikatu wynika, że na postawie opinii społeczności graczy do rozgrywek powróci ponownie Arena Neo Tokyo, aczkolwiek z drobnymi zmianami. Zmieniono tym razem nieco otoczenie jak i nawierzchnię boiska, pozbyto się tam wszelkich ramp czy wzniesień. Tą wersję zobaczymy we wszystkich trybach gry.
Pozostawiono również pierwowzór, który znajdziecie teraz pod nazwą Tokyo Underpass. Ten obiekt będzie dostępny natomiast tylko offline i w meczach prywatnych. Dodatkowo Tokyo Underpass docelowo ma zastapić Arenę Underpass, która obecnie znajduje sie w Rocket Labs.

Przez limitowany czas w nowych skrzyniach (Nitro Crate) będzie można wylosować między innymi nowy pojazd – Mantis. Ma być on w pełni edytowalny.

Twórcy zapowiadają, że to jeszcze nie koniec nowości, a pełną liste zmian mamy poznać niebawem.

Źródło: rocketleague.com

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: