Rocket Area trafia do EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Takiego szybkiego ogłoszenia chyba nie spodziewał się nikt. Rocket Area trafiło do EA Access.

Minęły zaledwie dwa tygodnie od premiery. Świeża produkcja od Final Strike Games i wydana przez Electronic Arts trafiła do skarbca darmowych gier w ramach subskrypcji. Z jednej strony jest to świetna okazja by sprawdzić ten tytuł niezależnie czy posiadacie aktywny abonament czy tez nie, jego cena nie jest w końcu zawrotna.

Z drugiej strony jest to swego rodzaju cios dla najbardziej oddanych fanów marki, kupujących grę tuż po jej wydaniu. Ocenę takiego ruchu ze strony wydawcy pozostawiam już jednak w Waszych rękach.

Czym w ogóle jest Rocket Arena? Początkowo może kojarzyć się Wam z Rocket League (który swoją droga też lada moment będzie free to play), ale to zupełnie co innego. Mamy tu do czynienia z wieloosobową strzelaniną w trybie 3 na 3. Nie zabraknie jednak latających desek, jetpacków no i oczywiście tytułowych rakiet. Tytuł definitywnie stawia na dynamiczną i szybką rozgrywkę.

Jeżeli chcecie sprawdzić tą (i inne dostępne gry) w ramach abonamentu, ale go nei amcie, to znajdziecie go pod tym linkiem.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: