Resident Evil Revelations już tej jesieni na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Produkcja Capcomu pojawi się również na obecnej generacji.





Resident Evil Revelations znany jest graczom Xbox 360. W 2013 tytuł ten został dodany do biblioteki 360-tki, jednak swoją premierę miał rok wcześniej na platformie 3DS. Była to też premiera Resident Evil na urządzeniu od Nintendo.

 

Survivalowy horror zebrał bardzo dobre oceny i teraz dzięki twórcom Resident Evil będziemy mogli w jeszcze lepszej oprawie kierować losami Jill Valentine oraz Parkera Luciani – głównych bohaterów tej części walczących z bioterroryzmem. Jeśli ktoś nie pamięta, to ta para narażona jest na ludzi zamienionych w potwory, po wybuchu epidemii na jednym ze statków pasażerskich, jednak nie tylko na nim toczy się cała historia.

Ciekawym dodatkiem jest Raid Mode, który pozwala na wykonywanie misji z solo lub z innym graczem. Firma Capcom wkrótce ma dostarczyć nam więcej informacji.

 







Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: