W skrócie o Warsaw Games Week 2016

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tegoroczne Warsaw Games Week wystartowało w ten czwartek, podobnie jak ostanio na Warszawskim Centrum EXPO XXI. Część z Was już pewnie zawitała na targi, a reszta ma je jeszcze przed sobą. Co w tym roku przyszykował dla nas na swojej strefie Xbox?

Przede wszystkim gorące oraz przedpremierowe tytuły, takie jak Battlefield 1, Forza Horizon 3, Gears of Wars 4 czy FIFA 17. Masę atrakcji, konkursów oraz blisko 200 stanowisk z konsolami Xbox One S wraz ze strefą Windows 10. Na strefie uderzającej charakterystycznym dla marki zielonym kolorem, natchniemy się na obszary ze wszystkimi tymi grami, do tego mini boisko do piłki nożnej, miejsce do wyczynów przed sensorem Kinect, strefę Minecraft oraz scenę, na której będziemy mogli przyjrzeć się przemówieniom i prezentacjom gier.

Do szczególnie wypasionych miejsc, można zaliczyć to z najnowszą Forzą, zagramy w nią na profesjonalnych zestawach z kierownicą na telewizorach OLED od LG. Pozwala to przekonać się na własne oczy jak dużą różnice w grze robi HDR, na możliwie jednym z najlepszych sprzętów.

Jeżeli chodzi o poziom tegorocznego WGW, to śmiało możemy stwierdzić, że jest jeszcze lepiej, niż rok temu, mamy wręcz swój własny Gamescome i to w stolicy naszego kraju. Rozmiarowo targi są większe, a bilety rozchodzą się bardzo szybko, brakuje już ich na sobotę, ostanie sztuki można nabyć tylko na miejscu. Polecamy Wam gorąco, przybywajcie!

scenawgw

scenawgw

scenawgw

Zdjęcia: materiały prasowe.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: