Regalia z Final Fantasy XV pojawi się w Forza Horizon 3

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Samochód z produkcji Square-Enix za darmo dla posiadaczy FH3.

Na chińskich targach ChinaJoy (China Digital Entertainment Expo) gości w tym roku Microsoft, który ma dla graczy Forzy Horizon 3 miłą niespodziankę. Otóż w grze zostanie udostępniony bezpłatnie pojazd znany z Final Fantasy XV. Chodzi o Regalię Type F, która służy do transportu bohaterów. Choć samochód jest swego rodzaju pojazdem powietrznym, to raczej w Horizon 3 nie będziemy nim latać, a jedynie poruszać się na czterech kołach.

Bezpłatny dodatek pojawi się już 1 sierpnia i zapewne otrzymamy o tym wiadomość w sekcji społeczności. Jeśli nawet nie jesteście fanami Final Fantasy, to i tak warto odebrać prezent i poszaleć w futurystycznym wozie w krajobrazie Australii.

 

Co ciekawe, trzy miesiące temu spekulowano o tym samochodzie w Forza Horizon 3, kiedy twórcy FFXV pojawili się studiu Turn 10. To nie pierwszy dodatek do Forzy pochodzący z innej gry. W serii Motorsport 6 był dostępny pojazd z Fallout 4.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: