Red Dead Redemption 1 na Windows? Taką nowość ma dla nas R*

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Mało Wam wiadomości o Red Dead Redemption? Otóż R* oprócz zaprezentowania RDR2 postanowił powiadomić o jeszcze jednej nowości. Pierwsza część przygód Johnego Marstona zmierza na PC i konsole PS4.

Ponad 6 lat temu otrzymaliśmy tytuł, który otrzymał miano gry roku. Dopiero teraz, kiedy otrzymaliśmy zwiastun kontynuacji tytułu otrzymaliśmy nową informację. Otóż tytuł pierwszej części zmierza na platformę PC oraz PS4. Zapewne jest to zamierzony chwyt, w którym gracze niegrający w powyższy hit mieliby zapoznać się z serią. Ciekawostką jest, że gra dostanie port na PC, a to dlatego, że nowa produkcja póki co ma wyjść tylko na konsole nowej generacji. Polscy gracze grający na konsoli Sony mają większy problem, ponieważ gra pojawi się w usłudze PS Now, która aktualnie nie jest dostępna w Polsce.

Ta wiadomość pojawiła się na blogu Sony, gdzie firma także zapowiedziała pierwszeństwo w sieciowych dodatkach do Red Dead Redemption 2.

Jako gracze Xbox One cieszymy się, że my mamy dostęp od dłuższego czasu do kompatybilności wstecznej, także do RDR1.

Data premiery na PC i konsole nie jest jeszcze znana.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: