Red Dead Redemption 2 z trybem Battle Royale?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeśli tak, to może wyglądać to bardzo interesująco. Walka o pierwsze miejsce na Dzikim Zachodzie może przypaść do gustu fanom trybu Battle Royale.

Wiadomość pojawiła się dziś na trustedreviews.com i jak twierdzą autorzy, poznanymi trybami sieciowymi są Revive and Survive, Money Grab oraz Battle Royale. Pierwszy z nich to drużynowy deathmatch z opcją reanimowania współzawodników. Money Grab ma być podobny do zbierania flag, zaś Battle Royale to rzecz jasna walka o przetrwanie. Czy będzie podobny do znanej rozgrywki Playerunknown’s Battlegrounds? To jeszcze się okaże, choć tryb ten na Dzikim Zachodzie może wyglądać ciekawie.

Wspomniano także o widoku w pierwszej osobie, zarówno w kampanii fabularnej jak i w trybie online. Możemy więc przypuszczać, że zabawa multiplayer będzie dostosowywana jak w przypadku GTA Online, gdzie gracz tworzący rozgrywkę może zablokować widok FPP.

Idąc w ślad Grand Theft Auto V, w otwartym świecie czekać mają różne postacie z misjami i zadaniami, za które przysłuży odpowiednia nagroda. Nie zabraknąć ma też losowych zdarzeń, jednak te znane już były w pierwszej odsłonie Red Dead Redemption. Wymieniono również grę w pokera, możliwość wykupowania posiadłości w formie namiotów, a także przygotowano wiele klas koni, podobnie jak w RDR1. Pozostałe informacje nie zawierają nic nowego, czego nie spotkaliśmy w jedynce.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: