Red Dead Online od dziś trybem Battle Royale – drużynowo oraz solo

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa aktualizacja pojawiła się na dzikim zachodzie. Rockstar Games dostarcza walki Battle Royale przy użyciu broni palnej.

Gracze jeszcze długo poczekaj, aż Red Dead Online wyjdzie z fazy beta, ponieważ twórcy informują, że jeszcze wiele pracy przed wydaniem stabilnej wersji. Sieciowe potyczki są jednak prężnie rozwijane, a już dziś wirtualni kowboje mogą rywalizować w trybie Gun Rush, czyli odpowiednikiem Battle Royale.

Tryb nie różni się rozgrywką od innych znanych gier z tą opcją potyczek. Gracze mogą wybrać czy chcą walczyć w drużynie czy w solowym osiągnięciu celu. Mapa z biegiem czasu będzie ulegała pomniejszeniu, co skonfrontuje ocalałych bohaterów, a na początku wystartuje ich 32. Do walki wykorzystają wszelką broń, w tym także palną.

Prócz tego, twórcy udostępniają nowe wyzwania codzienne i poprawiają błędy zgłaszane przez społeczność. Rockstar pracuje także nad nowymi misjami oraz nad kolejnymi trybami, jak Showdown oraz wyścigi.

Jak oceniacie dotychczasową rozgrywkę w Red Dead Online? Cieszycie się, że postanowiono wdrożyć tryb Battle Royale?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: