Red Dead Online bez pokera w Polsce

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wczoraj Red Dead Redemption 2 dostało sporą aktualizację dla trybu sieciowego, w tym grę w pokera, w którą nie zagramy między innymi w Polsce.

Najnowsza wersja gry to nowe misje w trybie sieciowym, nowe formy zabawy, poprawki i tryb poboczny, czyli poker. Z zamysłu miał on oferować grę z naszymi znajomymi i ludźmi z całego świata. Rzecz jasna, można byłoby też dzięki temu szybko się wzbogacić, lub stracić wszystko. Jak to w pokerze.

Niestety, ale jesteśmy jednym z krajów, w którym takie aktywności nie będą dostępne. Nie jest to jednak wymysł Rockstar Games, które z jakiegoś powodu chciałoby nam tą możliwość odebrać, ale winna jest tu obowiązująca w Polsce ustawa hazardowa. Nie będzie możliwościowi również zaproszenia nas do takiej rozgrywki, również przez zagranicznych graczy.

Na pocieszenie możemy dodać, że nie jesteśmy w tej sytuacji sami. Podobnie sprawa wygląda w Argentynie, Czechach, Izraelu, Islandii, Kuwejcie, Kostaryce oraz Luksemburgu.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: