Red Dead Online Beta w listopadzie

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Spodziewaliście się beta serwerów z Red Dead Redemption? Ja też nie, a jednak!

Rockstar Games ogłosił dziś zamiar wystartowania Red Dead Online Beta w listopadzie. Twórcy mają zamiar przeprowadzić testy gry w sieci z pomocą społeczności przed oficjalnym startem. Co ma nam w ogóle zaoferować ten tryb wieloosobowy? Twórcy mówią o tym, jako ewolucji tego, co otrzymaliśmy w pierwszej odsłonie. Masa czynności do wykonania w kooperacji bądź w pojedynkę przeciwko innym w otwartym świecie. Zapewnione ma być również stałe wsparcie i rozwijanie tego trybu o nową zawartość. Można powiedzieć, że podobnie jak ma to miejsce w GTA. Większe szczegóły nie są na ten moment znane. Nieco więcej na ten temat możecie dowiedzieć się z materiału przygotowanego przez IGN (wymagany angielski):

Wracając zaś do samej bety, to ta ma być otwarta i dostępna dla każdego. Natomiast docelowo po zakończeniu testów dla tych, co posiadają kopię gry w swojej bibliotece. Tak wynika z oficjlanego komunikatu na blogu Rockstar Games. Premiera Red Dead Redemption 2 zaplanowana jest na 28 października 2018.

Źródło: rockstargames.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: