ReCore nadchodzi w wersji Definitive Edition

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

To może oznaczać zakończenie pracy nad DLC.

ReCore to jeden z ekskluzywnych tytułów na platformę Xbox wydanych w ubiegłym roku. Wielu recenzentów uważa jednak, że gra wyszła zbyt szybko i mogła zostać spokojnie ulepszona, niż gracze mieliby czekać na aktualizacje i patche. Jedną z nowości zapowiedzianych końcem roku 2016 było wsparcie HDR, które do tej pory się nie pojawiło.

W grudniu wspominano o nadchodzącym DLC i wciąż nie ma o nim żadnych informacji. Możliwe więc, że wersja Definitive Edition wniesie nowe przygody i lokacje wycięte z oryginału przez brak czasu na pracę nad nimi.

Na forum NeoGaf pojawił się wpis informujący o zarejestrowaniu kompletnej edycji w USK, czyli w organizacji oceniającej zawartość gier komputerowych pod kątem jego bezpieczeństwa dla dzieci i młodzieży.

Wystarczy czekać na ocenę i certyfikat, który pozwoli na cieszenie się finalną wersją. Dzięki usłudze Play Anywhere możemy otrzymać darmową kopię na Windows 10. Szkoda tylko, że gra zostaje tak naprawdę dopracowywana zamiast poszerzana.
Portal twitter chwilę temu także dał znać o nadchodzących nowościach:

W sklepie Xbox znaleźć możecie darmową i próbną wersję gry, która pozwala na 30 minut rozgrywki.
 facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

World of Xbox: Oficjalny sklep strony

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: