ReCore w wersji Definitive Edition już pewne

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Potwierdza się wydanie kompletnej edycji ReCore zawierające kolejne rozszerzenia.

ReCore to jeden z ekskluzywnych tytułów, który pojawił się w usłudze Play Anywhere, dając możliwość rozgrywki na konsoli Xbox One oraz na komputerach z systemem Windows 10, posiadając jedynie jedną kopię gry. Długo było czekać na połatanie produkcji, ponieważ przepełnione było ogromem błędów, jak długie wczytywanie lub potrzeba ponownego uruchomienia gry w wyniku zawieszenia się w trakcie rozgrywki. Choć twórcy zapowiedzieli wsparcie HDR, które staje się pomału standardem, a także przedstawili nowego robota T8NK, to wciąż nic nie wiadomo o ich udostępnieniu w ReCore. O tym drugim mieliśmy poznać informacje początkiem 2017, tymczasem w połowie roku dalej nic nie wiemy.

 

Już w marcu pisaliśmy o tym, że na forum NeoGaf pojawił się wpis informujący o zarejestrowaniu kompletnej edycji w USK, czyli w organizacji oceniającej zawartość gier komputerowych pod kątem jego bezpieczeństwa dla dzieci i młodzieży. Po tym nastała długa cisza, aż do wczoraj, kiedy to jeden z użytkowników reddita zauważył w swojej liście osiągnięć nową miniaturę gry. Nie ma więc więcej wątpliwości i jest to pewne, że ReCore doczeka się definitywnej edycji, wraz ze wszystkimi dodatkami i usprawnieniami.

Wciąż możecie pobrać testową wersję gry (trial) w sklepie Xbox, zapewniające pierwsze 30 minut rozgrywki w grze od Armature Studio i Microsoftu.

 

[divider][latest_posts items=”2″ title=”Polecane wpisy:” image_width=”740″ image_height=”150″ image_class=”thumbnail”]

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: