ReCore Definitive Edition już dostępny, również w Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wzbogacona edycja ekskluzywnego tytułu dla Xbox jest już dostępna i wchodzi do abonamentu XGP.

Zanim ReCore: DE zostało oficjalne ogłoszone na tegorocznym Gamescomie, gracze byli przygotowani na jej premierę, jednak mało kto spodziewał się, że gra trafi do nowej subskrypcji Xbox Game Pass. Mało tego, każdy posiadacz podstawowej wersji otrzyma bezpłatną aktualizację, rozszerzającą grę do edycji definitywnej. Co takiej się w niej kryje?

Przede wszystkim historia została rozszerzona o kolejny rozdział „Eye of Obsidian”, toczącego się w regionie Far Eden. Nowy epizod umożliwia również zdobycie kolejnych 500GS. Do gry wdrożono znanego T8-NK, kolejnego corebota, który pojawić miał się w dniu premiery, jednak cięcia budżetu oraz przyśpieszenie produkcji przez goniący termin wydania gry zmusiły twórców do porzucenia pomysłu. Nie jest to tajemnicą, gdyż deweloperzy sami przyznali, że gra wyszła zbyt szybko i potrzebowała jeszcze sporo czasu.

Usprawniono też samą rozgrywkę, dając nam większe pole widzenia czy dodanie trzech nowych stacji szybkiej podróży. Definitywna edycja wzbogaciła jakość tekstur i wspiera tryb HDR, jeśli Wasz telewizor/monitor go obsługuje. Xbox One X ma również zaoferować jakość w rozdzielczości Ultra HD.

Grę znajdziecie w abonamencie Xbox Game Pass, lecz jeśli go nie posiadacie, to możecie skorzystać z darmowej wersji próbnej. Cena ReCore Definitive Edition w sklepie Xbox wynosi 92,49 zł, ale możecie znaleźć gdzie indziej o wiele tańsze kopie.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: