Real Farm – poznajcie nowy symulator rolniczy. Gra w jakości 4K na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nudzi Was pomału seria Farming Simulator? Triangle Studios przedstawia swój własny rolniczy świat.

Niebawem pojawić ma się na rynku nowy leader symulatorów agrarnych, będący konkurencją dla popularnego Farming Simulator. Triangle Studios już wkrótce wyda własny, rolniczy symulator o nazwie Real Farm, który zaoferuje sporo zabawy dla fanów wielkich maszyn i hodowli. Jego premiera odbędzie się 20 października i na start otrzyma wsparcie dla konsoli Xbox One X, wyświetlając obraz w formacie Ultra HD.

Real Farm sławi się przede wszystkim wspaniałą oprawą graficzną i starannym odwzorowanym rolniczych maszyn. Gracze otrzymają tryb kariery, w którym wcielą się w robotnika istniejącej już farmy. Wspinając się po szczeblach kariery odpowiedzialny jest nie tylko o plony, ale musi dbać o zwierzęta hodowlane. Z czasem powiększamy gospodarstwo i handlujemy z innymi przedstawicielami agrobiznesu. Do wyboru jest też tryb swobodny, gdzie zarządzamy po swojemu rolnymi hektarami, bez ponoszenia strat.

Nowi gracze bez znajomości gospodarki rolnej nie będą mieli problemów z opanowaniem agrarnych zasad, bowiem w grze przygotowano kompletny samouczek. Akcja toczy się w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem cyklu dnia i nocy.

Przesiądziecie się na nowy wymiar wiejskiej zabawy w Real Farm?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: