Przypominamy o nowych (7) grach w Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowe tytuły w XGP od dziś w kolejnej subskrypcji Microsoftu.

Co jakiś czas w abonamencie Xbox Game Pass możemy spodziewać się większej ilości tytułów. Po raz pierwszy od uruchomienia usługi mamy możliwość zobaczenia, co Microsoft zaoferuje swoim graczom, aby wydali kolejne pieniądze na następną subskrypcję. Ta w Polsce wyceniona została na 39,99 złotych, jednak aby wypromować ją, możemy nabyć Xbox Game Pass (tymczasowo) za 29,99 zł.

Od dziś oferta poszerzyła się o kolejne produkcje i jest ich siedem, a tylko jedna z nich pochodzi z biblioteki gier wstecznej kompatybilności. Każdy członek Xbox Game Pass może od teraz pobrać:

Coraz lepsze gry możemy znaleźć w nowej subskrypcji, a to wcale nie koniec, ponieważ kolejne miesiące będą poszerzać ofertę. Jeśli chodzi o tytuły, które mają zniknąć w Xbox Game Pass, to do listopada nic nie zostanie usunięte. Później wypadną z listy te produkcje, które będą miały niski poziom zainteresowania.

»Zobacz również: Aktualna lista gier Xbox Game Pass

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: