Read Dead Redemption 2 będzie miało 3 bohaterów?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tak donoszą pewne przecieki.

Chociaż te informacje nie pochodzą wprost ze studia Rockstar, to są one dość prawdopodobne. Autorem tej wiadomości jest pewien użytkownik znany pod pseudonimem 4Chan, który ma pewne kontakty z twórcami i już kiedyś donosił o pewnych nowościach w GTA zanim R* oficjalnie je potwierdził.

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Co tym razem możemy się dowiedzieć? Historia oparta w nowej części RDR ma mieć trzech grywalnych bohaterów, tak jak miało to miejsce w GTA V, co wyszło grze na dobre. Możemy wnioskować, że Rockstar chce kontynuować sukces i przenieść ten rodzaj rozgrywki do nowego tytułu. Trzy postacie mają być członkami starego gangu  Johna Marstona, czyli historia ma opowiadać wydarzenia te sprzed pierwszej części. Sam John niestety nie jest jego członkiem.

Co więcej gra ma otrzymać także tryb Online. Ma się on jednak ukazać po pewnym czasie od premiery, aby gracze mogli zapoznać się z fabułą i nie musieli przeskakiwać przed ukończeniem głównego wątku do trybu multiplayer.

Uważacie, że to dobry pomysł aby RDR poszedł śladami GTA V?

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 


» Zobacz również: Darmowa gra do pobrania na konsole Xbox!

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: