Rayman Origins według Was najlepszą grą w styczniowym Games with Gold

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pora zakończyć pierwszą przeprowadzoną na naszej stronie ankietę. Pomysł na nią był dość spontaniczny, jednak byliśmy ciekawi jej odbioru. Jak się okazało pomysł ten był całkiem trafny, a swoją opinię na temat oferty Games with Gold na pierwszy miesiąc tego roku wyraziło 508 osób. Bardzo Wam dziękujemy.

Przechodząc jednak do sedna sprawy w gronie styczniowych gier ze zdecydowaną przewagą wygrał Rayman Origins, z 270 głosami który do pobrania dostępny będzie w połowie tego miesiąca. Szczegóły dotyczące Games with Gold sprawdzicie tutaj.

Serii gier Rayman chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba, jest to każdemu znana platformówka od Ubisofftu, a wspomniany tytuł swoją premiere miał w 2011 roku.

Na drugim miejscu, aczkolwiek znacząco daleko od pierwszego znalazł się Killer Instinct Season 2 Ultra Edition, czyli naprawde dobra zręcznościowa bijatyka, którą wybrało 128 osób.

Z kolei najsłabszym tytułem Waszym zdaniem tym razem został The Cave z Xboxa 360. Szczegóły na temat całej ankiety prezentujemy Wam na wykresie poniżej, gdzie możecie zobaczyć dokładnie, jak głosowaliście.

wyniki

Koniecznie dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć na naszej stronie kolejną sondę i czego mogłaby dotyczyć, czy przyszłych ofert GwG bądź zupełnie innego.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: