Rainbow Six Siege trafi do Xbox Game Pass? Na to wygląda!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ponad pięcioletni, ale wciąż popularny tytuł od Ubisoftu może doczekać się uzupełnienia biblioteki XGP. Tak zwiastuje grafika opublikowana przez twitterowy profil usługi Microsoftu.

Social Media usługi Xbox Game Pass często zaczepiają, śmieszkują, ale też w ciekawy i zagadkowy sposób próbują przekazać nam, jakie tytuły trafią w przyszłości do kolekcji growej przepustki. W taki sposób zostało nam niedawno przekazane, że Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ma uzupełnić bibliotekę Game Pass. Na profilu usługi udostępniono grafikę przedstawiająca tęczę złożoną z sześciu promieni oraz oblężenie zamku. Nic nie przychodzi innego na myśli, jak Rainbow Six Siege od Ubisoftu zasili skarbiec Game Pass. Na oficjalne ogłoszenie tej informacji musimy cierpliwie poczekać, ale może być to lada moment, jeśli już teraz osoby odpowiedzialne za profile społecznościowe publikują poniższe materiały.

 


 

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege często pojawiał się w darmowych weekendach dla posiadaczy Xbox Live Gold i był przeceniany na wielu promocjach Deals with Gold. Dzięki Xbox Game Pass każdy gracz posiadający członkostwo będzie mógł dołączyć do rozgrywek, nie czekając na kolejne akcje Free Play Days z tym tytułem.

AKTUALIZACJA: Gra dołączy do Xbox Game Pass 22 października. Na konsole oraz w ramach xCloud.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: