Nadchodzi darmowy weekend z Rainbow Six Siege

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od najbliższego czwartku startują bezpłatne dni z Rainbow Six Siege od Ubisoftu.

To nie pierwszy raz, kiedy Ubisoft udostępnia na weekend swoją mocno popularną produkcję. Od czwartku (18:00) do poniedziałku rano, można za darmo próbować swoich sił w rozgrywkach sieciowych. Najlepiej zrobić to w zgranej ekipie przyjaciół, świetnie przeprowadzając taktyczne operacje.

Skoro Rainbow Six Siege jest grą multiplayer, to także wymagany będzie abonament Xbox One Gold. Ubisoft poinformował też, że jeśli w przyszłości zakupimy pełną wersję, to wszelkie Nasze postępy zostaną zachowane. Nie ma aktualnie żadnej wiadomości na temat specjalnej przeceny produkcji, której ceny w sklepie Xbox zaczynają się od 157,99 złotych.

W ostatnim czasie sporo darmowych gier przewinęło się na Xbox One. Ubisoft dopiero dwa tygodnie temu oferował weekend z For Honor, a teraz z Rainbow Six Siege. Do dziś mogliśmy ogrywać bezpłatnie także UFC 2 od Electronic Arts.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: