Quake II na konsolach oraz w Xbox Game Pass!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pora na porządny zastrzyk nostalgii. Quake II pojawił się na konsolach!

Quake II to chyba jedna z moich pierwszych strzelane, które ogrywałem za dzieciaka wymykając się dyskretnie z domu do pobliskiej kafejki internetowej. Dziś po 26 latach gra ta powraca. Powraca w odświeżonej formie, czyli z lepszymi teksturami, efektami oraz w 4K i 120 klatkach na sekundę.

Powrót nie był wcześniej w żaden sposób zapowiadany i jest niemałą niespodzianką od Bethesdy i id Software. Szczególnie, ze wszystko jest dostępne w ramach Xbox Game Pass.

Co więcej tytuł zawiera wszystkie dotychczasowe pakiety oraz misje, a także zupełnie nowy, niedostępny wcześniej dodatek Call of the Machine. O osobiście jestem już po ograniu kilku poziomów i wciąż mam apetyt na więcej. Nostalgia w takiej formie to coś wspaniałego. Nadal czuć ten sam niesamowity klimat.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: