Przygotujcie się na Xbox Games Showcase zaplanowane na 23 lipca!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wielkie wydarzenie dla fanów Xboxa nadchodzi jeszcze w tym miesiącu. Prezentacja nowych tytułów od Xbox Game Studios już 23 lipca.

Czekamy na nową konsolę Xbox Series X i tym samym na nowe gry. Microsoft chce zaprezentować wiele z nich na specjalnym wydarzeniu pod nazwą Xbox Games Showcase. Czego prócz Halo Infinity możemy się spodziewać? Niektórzy spekulują, że po utworzeniu nowego konta Fable na Twitterze i rozszerzenie znaku towarowego dla urządzeń jak słuchawki i głośniki, może pojawić się ogłoszenie tej produkcji. Również Perfect Dark znalazł się na Twitterze, zarejestrowany przez Microsoft. Spodziewać się można także pokazu Hellblade 2 i innych tytułów, których premiera została zaplanowana bliżej konsoli nowej generacji. Mowa między innymi o Grounded, Microsoft Flight Simulator oraz Wasteland 3. Mamy również nadzieję, że usłyszy o kolejnej części Forza czy Gears of War na nowym sprzęcie i o optymalizacji poprzedników dla Xbox Series X.

 

Głównym celem wydarzenia jest zaprezentowanie tytułów na nową generację, produkowanych przez Xbox Game Studio, goszczące już 15 producentów gier. Impreza Xbox Games Showcase odbędzie się 23 lipca o godzinie 18:00 czasu polskiego. Transmisja będzie miała miejsce między innymi na platformie YouTube oraz Twitch.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: