Promocja: Xbox One S z monitorami ASUS 4K (-500zł)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Specjalna oferta sklepu X-kom na zestawy One S z monitorami 4K.

Limitowana edycja zestawów konsoli Xbox One S pojawiła się w sieci X-kom.pl. W sklepie tym często możemy znaleźć różnego rodzaje zniżki dla graczy, również dla posiadaczy Xbox One. Nowa oferta zawiera model S z monitorami Asus z serii MG.

W ofercie dostępne są zestawy z konsolami Xbox One S i wybranymi grami:

  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 500GB i grą EA SPORTS™ FIFA 17 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold, w zestawie z monitorem ASUS MG28UQ 4K i Adaptive Sync (2699 zł)
  • Konsola Xbox One S z dyskiem twardym 1TB i grą Forza Horizon 3 oraz 6-miesięcznym abonamentem Xbox Live Gold, w zestawie z monitorem ASUS MG24UQ 4K IPS z Adaptive Sync (3099 zł)

Czym wyróżniają się urządzenia Asus?

Monitory serii MG zostały wyposażone w panel 4K UHD (3840 x 2160), który zapewnia niezwykle precyzyjny obraz z myślą o grach mocno obciążających układ graficzny. 28-calowy MG28UQ wyróżnia się gęstością pikseli na poziomie 157ppi, a 23,6-calowy MG24UQ – na poziomie 186ppi. Obydwa modele zapewniają niezwykle realistyczny obraz i wyraźny, czytelny odczyt tekstu.
Wyposażono je w technologię Adaptive-Sync, która zapewnia płynną rozgrywkę i daje graczom przewagę podczas gry w najnowsze tytuły. Nowe monitory serii MG zostały stworzone, by spełniać potrzeby najbardziej wymagających graczy. MG28UQ z czasem reakcji 1ms idealnie sprawdzi się w przypadku tytułów o wyjątkowo szybkim tempie gry.
Z kolei MG24UQ wykorzystuje panel IPS o szerokim kącie widzenia 178°, odwzorowuje 100% zakresu barw sRGB i ma współczynnik kontrastu 100 000 000:1, zapewniając realistyczny obraz o minimalnym poziomie zniekształceń i zmiany koloru. MG28UQ i MG24UQ pozwalają użytkownikom cieszyć się płynnym odtwarzaniem plików 4K UHD, dzięki częstotliwości odświeżania 60Hz i natywnej obsłudze 4K UHD przez DisplayPort 1.2 i HDMI 2.0. Poza wymienionymi opcjami łączności, MG28UQ ma jeszcze dwa porty USB 3.0, które szybko naładują urządzenia mobilne.

Za taki zestaw można uzyskać rabat w wysokości 500 złotych. Promocja potrwa do końca maja lub do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie sklepu (tutaj).

Sam ASUS MG28UQ kosztuje 2199 złotych. Wybierając zaawansowany technologicznie monitor otrzymujemy konsolę Xbox w cenie 500 złotych. Bywały jednak już promocje, gdzie One S dodawany był za darmo, np. do telewizorów LG lub abonamentu sieci Orange i Play.

A Wy pokusilibyście się o taki pakiet?Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: