Promocja na Xbox Game Pass + XGP Ultimate w CDKeys

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zaoszczędź nieco gotówki korzystając z codziennych promocji w sklepach online. Dziś zniżkę otrzymuje najpopularniejszy abonament Microsoftu.

Kto posiada Xbox One, powinien być zaopatrzony w subskrypcję Xbox Game Pass, która otwiera pokaźny skarbiec gier, które możemy wypożyczyć. Pamiętać należy, że te potrafią się zmienić każdego miesiąca, ponieważ kilka z nich wypada z biblioteki, ale za to każdego miesiąca pojawia się wiele ciekawych propozycji. Warto więc śledzić każdą aktualizację abonamentu XGP.

Zobacz: Aktualizacja Xbox Game Pass na luty 2020 już znana!

Abonament nie należy do najtańszych, ponieważ podstawowa wersja abonamentu kosztuje w sklepie Xbox 87,00 złotych za trzy miesięczne członkostwa. Bogatszy Xbox Game Pass Ultimate, który łączy się z sieciową przepustką Xbox Live Gold, wyceniony został na 159,99 złotych. Jak zatem uzyskać rabat na subskrypcje?

W internetowym sklepie CD Keys, gdzie codziennie znajdziemy promocję Daily Deals, przeceniono 3-miesięczne członkostwo Xbox Game Pass na 40.69 złotych (oszczędzamy 46,31‬ zł).

Nowi subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate również mogą uzyskać sporą zniżkę. Dla tych, którzy jeszcze nie aktywowali tej subskrypcji, mogą kupić 6-miesięczny abonament XGP Ultimate w cenie 149,89 złotych (zamiast 324 zł w sklepie Xbox). Cena bardzo atrakcyjna, jak na półroczne członkostwo, które wykorzystać możemy także na PC.

Jeśli macie już aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, możecie skorzystać z 3-miesięcznego członkostwa w cenie 101,89 złotych. Przypominamy, że Ultimate pozwala uzyskać dostęp do biblioteki gier XGP oraz do gry online.

Więcej promocji na gry i abonamenty znajdziecie w tym miejscu.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: