Promocja na Xbox Game Pass w Żabce powraca!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wiemy, że lubicie promocje na konsolowe abonamenty w tej sieci sklepów. Ta właśnie wróciła!

Właśnie dziś do sklepów sieci Żabka powróciła promocja na abonament Xbox Game Pass dla PC przy zakupie czterech (mogą być przy osobnych zakupach) puszek 0,5L napoju Monster oraz skorzystania przy tym z aplikacji sklepu „żappka” na telefonie.

Zobacz także: Xbox Series S za 1099 zł na Allegro w ramach Smart! Week.

Po spełnieniu tego prostego warunku w Waszej aplikacji pojawi się jeden z 50,000 kodów doładowujących konto na 30 dni. Ten oczywiście zadziała zarówno dla nowych jak i obecnych użytkowników któregoś z konsolowych abonamentów. W przypadku, gdy posiadacie aktywny przykładowo Xbox Game Pass Ultiamte, to zdobyty kod ulegnie konwersji na dodatkowe dni (20) właśnie tej subskrypcji.

Monster Żabka Xbox Game Pass

Akcja zaczyna się dziś i potrwa dwa tygodnie, czyli do 12 października, lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Według regulaminu wartość nagrody możliwa do otrzymania przez jednego uczestnika to 39,99 zł, co by przekładało się na jedno doładowanie. Więcej szczegółów znajdziecie w oficjalnym regulaminie promocji „Monster x Xbox Czas pograć!”.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: