Promocja na Xbox Game Pass! Miesiąc i 3 miesiące abonamentu w przecenie

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jak tu nie skorzystać z takiej oferty, kiedy do abonamentu wpadają tak świetne gry? Załap się na promocję już teraz!

Co pewien czas nowi użytkownicy Xbox Game Pass mogą cieszyć się zniżką na jednomiesięczną aktywację abonamentu. Promocję otrzymują również Ci, którzy w przeszłości korzystali już z subskrypcji XGP, ale tylko na 3 miesięczne członkostwo. Te przeceniono aż o 67%, co daje sumę 29,00 złotych. Całkiem nowi użytkownicy dołączą do Xbox Game Pass w cenie 4 złotych.

To niepierwsza i na pewno nieostatnia taka oferta od Microsoftu, więc warto skorzystać, póki jest aktualna. Oficjalnie promocja nie została jeszcze ogłoszona, więc możliwe, że będzie przygotowana także oferta dla aktywnych posiadaczy Xbox Game Pass.

»Zobacz również: Poznaj lutową aktualizację Xbox Game Pass!

Lutowa oferta Xbox Game Pass staje się pomału aktywna i pozwala ogrywać już Shadow of the Tomb Raider czy Pumped BMX Pro. Jak długo potrwa promocja na Xbox Game Pass? Taka informacja nie widznieje w sklepie Xbox, więc należy wypatrywać tego ogłoszenia od Majora Nelsona.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl