Nowa gra dla fanów deskorolki i Tony Hawka – poznajcie Project Session

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dawno nie otrzymaliśmy nic z gatunku skaterów. Wkrótce może się to zmienić dzięki studiu Crea-ture.

Seria Tony Hawk’s Pro Skater umarła, a gwóźdź do trumny dobiła piąta, pełnoprawna odsłona. Niestety, ale sam Anthony Hawk nie współpracuje już z firmą Activision, o czym mogliśmy się dowiedzieć z wywiadu dla Jenkem Magazine.Potwierdził wówczas, że powstaje kolejna gra z jego udziałem, jednak nie przyznał się o jaki tytuł chodzi.

Być może jest to Project Session, który przypomniał się po latach i ogłosił zbiórkę funduszy na serwisie Kickstarter. Crea-ture Studios przygotował przy tym specjalny zwiastun, na którym zobaczymy prototypową wersję gry.

Jak na niezaawansowane prace trzeba przyznać, że wygląda to bardzo interesująco, a efekt końcowy będzie zapewne jeszcze lepszy. Wspierając twórców można zapewnić sobie przedpremierową kopię gry i inne dodatkowe bonusy. Wracając do Tony Hawka, możemy wnioskować, że wkrótce usłyszymy nieco więcej o serii Pro Skater od Electronic Arts. Skąd takie domysły? Być może nie pamiętacie, ale w styczniu jeden z pracowników EA dodał jeden tajemniczy wpis:

Czy będzie to prawdą? Tego nie możemy być pewni. Jeśli nie, to będziemy liczyć na zapowiedziany wcześniej Project Session.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: