Project CARS 2 na Xbox One X w 4K i 60 klatkach na sekundę

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Slightly Mad Studios zapewnia wysoką jakość tegorocznego symulatora wyścigowego.

Gracze, którzy zdecydują się na zakup nowej konsoli Xbox One X, mogą liczyć na kolejny tytuł obsługujący rozdzielczość Ultra HD i 60 fps. One X jest konsolą premium, więc każdy jej właściciel będzie chciał liczyć na porządną jakość rozrywki. Project CARS 2 jest drugim symulatorem obsługującym 4K i 60 klatek. Wcześniej na konferencji Microsoftu mogliśmy zobaczyć Forzę Motorsport 7 w tej konfiguracji.

Nie wiadomo jeszcze, czy UHD będzie wyświetlane na konsoli Playstation 4 Pro. Tam twórcy celują aktualnie w 60 klatek na sekundę. PC-towcy w supermocnymi komputerami, będą mogli wyświetlić obraz w 12K (trzy ekrany po 4K każdy). Ponadto gra otrzyma wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

Kolejnym symulatorem oferującym UHD i 60 fps na konsoli Xbox One X ma być F1 2017, którego zobaczymy prawdopodobnie 25 sierpnia. Kolejno 22 września na półkach w sklepie znajdziemy Project Cars 2, a tydzień później zagramy w Forzę Motorsport 7.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: