Problemy z dostawą Xbox One X Project Scorpio także w Polsce

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W Wielkiej Brytanii niewszyscy nie otrzymają swoich konsol w dniu premiery, ale te problemy można zauważyć także u nas.

Media na wyspach Wielkiej Brytanii donoszą o problemach z dostawą konsol Xbox One X do ich właścicieli w dniu premiery i nie chodzi o mniejsze sklepy, ale o duży i wcześniej niezawodny Amazon. Mowa tu o edycji Project Scorpio, która została wyprodukowana w limitowanej ilości sztuk. Gracze otrzymali wyłącznie wiadomość mailową o opóźnieniu dostawy, nie wskazując konkretnej daty przybycia.

Całe zajście może być spowodowane sobotnim pożarem jednego z magazynów sklepowego giganta. Co gorsza, w wyniku śledztwa okazało się, że podpalenie wygląda na celowe i firma poniosła dużo strat, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

W Polsce zdarzają się również problemy z dostawą. Jedną z sieci, która nie wysłała na czas nowej konsoli Xbox One X Project Scorpio Edition jest Neonet. My zamówiliśmy dwie takie konsole, jedną z dostawą przez kuriera, drugą z odbiorem osobistym. Niestety, ale ta ostatnia opcja zawiodła i musimy poczekać  na drugi egzemplarz do bliżej nieznanego terminu, nawet kontaktując się ze sklepem.

A Wy już jesteście szczęśliwymi posiadaczami konsoli Xbox One X? Podzielcie się zdjęciami waszych bestii w komentarzach!

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: