Prezenty i ukrywanie gier z listy osiągnięć już teraz w nowej aktualizacji dla Insiderów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Testerzy rozpoczynają kolejne eksperymenty z nowym updatem systemu. Czym teraz wyróżnia się dashboard Xbox One?

Wielka, jesienna aktualizacja dla wszystkich użytkowników Xbox One już za nami, więc pora na testy następnych innowacji. Zajmą się tym gracze z programem Insider, a jako pierwsi pobiorą ją testerzy z kręgu alpha. Dziś mogą oni wypróbować kilka nowych funkcji, takich jak kupowanie prezentów dla znajomych czy ukrycie z listy achievements gier, których żadne osiągnięcie nie zostało odblokowane.

Insiderzy dla Windows 10 od pewnego czasu także testują opcję giftów w sklepie Xbox. Brakowało tego od początku działania wirtualnego marketu, ale w końcu udaje się Microsoftowi dodać tą funkcję. Mając znajomych grających na Xbox One możemy zrobić świetną niespodziankę, zakupując mu wybrany tytuł i podarowując 25. cyfrowy kod.

Kolejną nowością jest też ukrycie na liście osiągnięć tytułów, których nie będziemy chcieli ogrywać, a znajdują się wśród tych z uzyskanym gamescorem. Jedynym warunkiem jest zerowy status odblokowania osiągnięć, np. 0/1000 GS.

Mamy już aktualizację z prezentami i ukrywaniem „aczików”, w tym tygodniu możemy zagrywać się tytuły z pierwszego Xboxa, więc została jeszcze jedna nowość przyszykowana na ten rok. Chodzi o ulepszoną jakość wirtualnych postaci ze świata Xbox, z świetną animacją, wyglądem i zaawansowanymi gestami.Ich premiera według traileru z E3 została przewidziana na jesień tego roku.

Jeśli chcielibyście zostać członkami programu Insider, wystarczy pobrać stosowną aplikację ze sklepu Xbox o tym samym tytule. Stopień kręgu zaawansowania zależny jest od stażu, aktywności i ilości punktów. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Xbox.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: