Prey Demo już dostępne do pobrania na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zagraj w pierwszą godzinę nowego tytułu twórców Dishonored.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Reboot znanego tytułu z 2006 roku jest już dostępny na konsole Xbox w wersji demo i oczywiście pobierzemy go bezpłatnie. Graczom udostępniona została pierwsza godzina gry, która jest prologiem do pełnej wersji. Ta zaś odbędzie się 9 maja tego roku.

Czego można się spodziewać w Prey? Hordy kosmitów do wyeliminowania. Gra przenosi nas w 2032 rok, gdzie jako naukowiec Morgan Yu pracujemy nad ulepszeniem ludzkiej rasy. Po przebudzeniu wszystko przeradza się w koszmar. Szybko stajemy się celem obcych, którzy przejęli naszą stację kosmiczną.

W Prey dużą rolę spełnia także otoczenie. Asortymentu broni nie ma zbyt wiele aby pokonać wszystkich, więc aby zdobyć arsenał przyjdzie nam trochę pokombinować. Jednym ze sposobów jest zbieranie neuromodów, które pozwolą na pewne przywłaszczenie umiejętności atakującej nas obcej rasy.

Gra oprócz zwykłego strzelania w pierwszej osobie, posiada również elementy horroru. Nie będzie to więc prosta i liniowa rozgrywka. Mamy tu także wybór płci głównego bohatera, zatem możemy walczyć jako kobieta lub mężczyzna. Nie ważne jednak kogo wybierzemy, nie możemy pozwolić aby obca cywilizacja dotarła do naszej planety Ziemi.

Czekamy na Wasze wrażenia w komentarzach!

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: