Premiery gier w tym tygodniu (29 maja – 4 czerwca)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

12 nowych tytułów zmierza na konsolę Xbox One.

W tym tygodniu znalazło się kilka produkcji, na które długo wyczekiwało bardzo wielu graczy. Swoją premierę na Xbox One znalazło aż dwanaście tytułów, w tym dwa dostępne free-to-play. Na co warto zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na kolejną część popularnej bijatyki Tekken 7, które Bandai Namco przez ostatni czas mocno promował, prezentując nam wiele materiałów. Siódemka przedstawi jedną z najmroczniejszych historii jakie było nam poznać w całej serii. Znany nam konflikt pomiędzy Heihachim, a jego synem Kazuyą i Jinem Kazama ma zostać raz na zawsze zażegnany. Jeśli zamówimy tytuł przedpremierowo, to otrzymamy Tekkena 6, grywalnego na Xbox 360 lub Xbox One dzięki wstecznej kompatybilności.

Kolejnym tytułem, którego warto wyróżnić jest Perception – to kickstarterowa przygodówka, która zaliczana jest do horrorów. Jej historia jest dość nietypowa, ponieważ nasza bohaterka jest niewidoma, więc na ekranie zobaczymy słabo widoczne lokacje, rozpoznawane głównie poprzez zmysły postaci. Celem w grze jest rozwiązanie zagadki pewnego miejsca, które notorycznie pojawia się w naszych snach. Jest ono niebezpieczne, gdyż nawiedza ją zjawa. Będziemy musieli więc przed nią uciekać i kryć się, aby nie paść jej ofiarą.

Akcja Crossout (free-to-play) toczy się w 2047 roku po wybuchu tajemniczej epidemii wirusa zwanego Crossout, który przyczynił się do prawie całkowitego wyginięcia gatunku ludzkiego. Gracze wcielą się w drogowych wojowników, których zadaniem będzie walka o zasoby, wykorzystując pojazdy skonstruowane z wszystkiego co udało się znaleźć w post-apokaliptycznym świecie. Crossout bardzo przypomina Mad Maxa w edycji online.

Crossout Xbox One MMOThe Culling jest pewną alternatywą dla  PlayerUnknown’s Battlegrounds. Stworzone zostało na znanym wszystkim silniku Unreal Engine 4. Gracze lądują na mapie, gdzie wygrywa ostatnia osoba przy życiu, bez dodatkowych odrodzeń. Z czasem mapa ulega pomniejszeniu, aby skonfrontować ze sobą uczestników walki. Czas na rozegranie survivalowej bitwy to jedynie 25 minut.  Jeżeli nie chcemy ryzykować samemu, możemy wziąć udział w drużynowych zawodach przetrwania.

Ostatnią interesującą produkcją jest Tokyo 42, które wyróżnia się swoją stylistyką. Jako płatny zabójca przenosimy się do tytułowego Tokyo i wykonujemy zlecenia, które zwiększają naszą reputację. Nie musimy robić tego w tradycyjny sposób, ponieważ gra oferuje wiele możliwości, aby z sukcesem zakończyć misje. Jedną z opcji jest próba skradania się i ciche wyeliminowanie celu. Gra oferuje tryb pojedynczego gracza, kooperacji oraz sieciowe zmagania z innymi agentami.

Kompletne zestawienie premier wraz z zwiastunami możecie sprawdzić poniżej:

Victor Vran – 30 maja


Lock’s Quest – 30 maja


Crossout – 30 maja


Tokyo 42 – 31 maja


Star Balls – 31 maja


Thea: The Awakening – 31 maja


Dragon Bros – 31 maja


Speedrunners (Games with Gold) – 1 czerwca

Tekken 7 – 2 czerwca


The Culling – 2 czerwca


Perception – 2 czerwca


Plutobi: The Dwarf Planet Tales – 2 czerwca

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: