Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (27 listopada – 03 grudnia)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie tytuły znajdziemy w wirtualnym markecie Xbox w tym tygodniu?

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, choć ten tydzień nie jest tak obfity jak inne. W najbliższych dniach znajdziemy jedynie cztery nowe tytuły, ale warto zwrócić na nie uwagę. Przypominamy także, że pomału kończy się wyprzedaż Black Friday Sale i zostały tylko dwa dni do skorzystania z największej promocji w tym roku.

»Zobacz również: Xbox Black Friday 2017 – Pełna lista wyprzedaży!

Pierwszy grudnia dostarczy przez wielu wyczekiwany tytuł SOMA, który można od 2015 roku ogrywać na PC oraz Playstation 4. Surwiwalowy horror zabierze nas w podwodny świat, nad którym władzę przejęły maszyny ze sztuczną inteligencją. Jako członek załogi ośrodka badawczego musimy rozwiązać zagadkę spowodowanego chaosu, jednak lepiej unikać kontaktu z nadnaturalnymi stworzeniami czy robotami, które przyjęły ludzkie cechy.

Przygodowy The Black Mirror powraca po latach i zabiera nas w podróż, gdzie wyjaśnić musimy powód samobójstwa popełnionego przez ojca naszego bohatera. Rozwiązywanie zagadek, poznawanie nowych członków rodziny, to część przygody. David Gordon – główna postać – obawia się, że sam popadnie w szaleństwo i spotka go ten sam los, co jego ojca. Premiera gry już jutro na Xbox One i komputerach z systemem Windows.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Black Mirror – 28 listopada


SOMA – 1 grudnia


Blue Angels Aerobatic Flight Simulator – 1 grudnia


Sky Force Reloaded – 1 grudnia

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: