Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (04-10 grudnia)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co znajdziemy w sklepie Xbox w tym tygodniu? Jedenaście nowych premier, a wśród nich wiele długo oczekiwanych gier tego roku.

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, a w najbliższych dniach znajdziemy jedenaście ciekawych premier. Wśród nich kilka produkcji, na które czekało wielu graczy, więc poniżej przybliżamy kilka z nich, zaś na końcu tego wpisu znajdziecie całe zestawienie wraz z ich zwiastunami. W tym tygodniu ujrzymy także dwa DLC. Mowa o Destiny 2: Klątwa Ozyrysa oraz The Devision: Operation White Noise, przenoszące nas do Seulu w Korei Południowej.

Dziś kończy się dostęp do bety UFC 3 i Steep: Road to the Olympics. Premiera drugiej z nich odbędzie się już jutro, a jeden z uczestników beta testów wygra bilet na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu. Cena dodatku do Steep został wyceniony na 123,99 złotych. Ukaże się także edycja Winter Games Edition (199,99 złotych), gdzie znajdziemy podstawową grę wraz z nowym dodatkiem.

Walki ze zbuntowanymi maszynami i przygody Warrena powracają w nowym dodatku do The Surge: A Walk in the Park. W nim opuścimy teren przemysłowy i trafimy do kolorowego, ale opuszczonego parku rozrywki przeznaczonego dla pracowników firmy CREO. Tym samym lokacja będzie bardziej złożona i zmierzymy się na niej z ekipą ratunkową, która popadła w szaleństwo, a także z niosącymi śmierć robotami. Nie zabraknie też budzącego grozę bossa, nowych broni, pancerzy czy implantów.

Świetnie zapowiadającą się produkcją jest A Hat in Time, której premiera odbędzie się w najbliższą środę. Dynamiczna i kolorowa platformówka 3D zdobywa wysokie oceny i przyjazne recenzje, więc nikt nie powinien narzekać na nudę. Historia opowiada o dziewczynce Hat Kid, podróżującej w czasie, aby chronić świat przed złą Mustache Girl, jednak potrzebne jej do tego paliwo ląduje niespodziewanie na pobliskiej planecie. Musimy więc zaryzykować i wyruszyć w największą przygodę bohaterki w kapeluszu.

Podobny obraz

W tym tygodniu warto zwrócić uwagę także na kreskówkową skradankę Hello Neighbor od Dynamic Pixels. Wcielając się w mieszkańca pewnego osiedla chcemy odkryć tajemnicę skrywaną przez naszego sąsiada. Ten posiada sprytnie strzeżoną posiadłość, a sam ma oczy szeroko otwarte. Celem bohatera jest dostanie się do piwnicy, lecz droga do tego miejsca usłana jest licznymi pułapkami, więc należy sprytnie je omijać i odwracać uwagę mrocznego sąsiada.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Steep Droga do Olimpiady – 5 grudnia


The Surge: A Walk in the Park – 5 grudnia


Oh My Godheads – 5 grudnia


Boiling Bolt – 5 grudnia


Chaos on Deponia – 6 grudnia


A Hat in Time – 6 grudnia


Rememoried – 6 grudnia


Demons Age – 6 grudnia


Hello Neighbor – 8 grudnia


Battlestar Galactica Deadlock – 8 grudnia


Paladin – 8 grudnia


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: