Premiery gier Xbox One w przyszłym tygodniu – będą hity!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czekają nas same dobre tytuły!

Może obecny tydzień nie przyniósł zbyt wciągających i mocnych gier dla wszystkich, jednak zmieni się to od najbliższego wtorku. Tytułów nie jest może bardzo wiele, ale są bardzo zróżnicowane, a wielu z Was czekało na nie z niecierpliwością. Nie rozpisując się za dużo przejdźmy do listy premier.
Sniper: Ghost Warrior 3 – 25 kwietnia

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper: Ghost Warrior 3 od polskiego studia CI Games jest trzecią częścią snajperskich przygód. Akcja rozgrywa się w czasach zimnej wojny pomiędzy USA a Rosją, a dokładnie na gruzińskim terenie. Seria ma miliony fanów, a trzecia odsłona jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów w tym miesiącu. Jako Jonathan North nie tylko wykonujemy rozkazy dowództwa, ale jednocześnie poszukujemy jego młodszego brata, znajdującego się na tym terytorium. Uprzedzamy, że graczy czeka spora dawka brutalności.


Outlast 2 – 25 kwietnia

Znalezione obrazy dla zapytania outlast 2 box

Jeden z najbardziej kojarzony tytuł z serii horrorów to Outlast od ekipy Red Barrels. Wielu nie odważyło się do końca rozegrać pierwszej części, który był nawet w ofercie Games with Gold. To natchnęło samych twórców do wynalezienia stracho-pieluchy, które mają ochronić graczy przed… – wiadomo czym 😉 W dwójce wcielamy się w Blaka Langermanna, który razem z żoną stara się wyjaśnić śmierć pewnej kobiety w stanie Arizona. Niestety, podczas podróży zostają rozdzieleni. W rozgrywce – tak jak w poprzedniej części – towarzyszy kamera wideo.


Syberia 3 – 25 kwietnia

Syberia 3

Po raz trzeci wcielamy się w Kate Walker w całkiem nowej oprawie graficznej. Warto zaznaczyć, że pierwsza odsłona z 2002 roku wciąż dobrze się sprzedaje i jest chętnie ogrywaną przygodówką jak na dzisiejsze wymogi graczy. W najnowszej części opuszczamy Syberię i trafiamy do plemienia Jukoli – wędrujących koczowników na grzbietach śnieżnych strusi. Będąc więźniami wioski Valsembor musimy znaleźć sposób na ucieczkę, aby kontynuować podróż.


Valhalla Hills – 25 kwietnia

Znalezione obrazy dla zapytania Valhalla Hills box

Tytuł jest gatunkiem strategii ekonomicznej opowiadającym o skandynawskich wojownikach. Bohaterami są Wikingowie, którzy po śmierci trafiają do Asgardu. Jest on miejscem umarłych wojowników i władczych bogów. Niestety przez panujący tam konflikt zmuszeni są wrócić na ziemię, a my staramy się pomóc im dostać się z powrotem do mitologicznego raju.


Little Nightmares – 28 kwietnia

Little Nightmares - Digital Edition

Little Nightmares to bardzo interesująca platformówka dzięki swojej oryginalnej oprawie i klimacie. Wcielamy się w niej w dziewczynkę o imieniu Six, na którą czeka przygoda pełna wrażeń. Przede wszystkim musimy stawić czoła naszym lękom z dzieciństwa. Misją jest ucieczka z Paszczy – magicznego statku, gdzie czeka nas wiele niebezpieczeństw i upiornych istot.


Lost Grimoires: Stolen Kingdom – 28 kwietnia

Lost Grimoires: Stolen Kingdom (Full)

Lost Grimoires: Stolen Kingdom, czyli Zapomniane Księgi: Skradzione Królestwo doczekało się swojej wersji na konsole Xbox One. Jako młoda adeptka alchemii porzucamy uniwersytet i dokańczamy naukę pod okiem wielkiego mistrza. Po powrocie do domu okazuje się, że jej rodzice zaginęli i tu zaczyna się cała przygoda. W grze czekają nas niezliczone zagadki i mroczne tajemnice, które doprowadzą nas do odkrycia prawdy.


Teraz czekamy na Wasze zdanie, więc przekażcie w komentarzach co jest Twoim must have w najbliższym tygodniu!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: