Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (11-17 grudnia)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co znajdziemy w sklepie Xbox w tym tygodniu? Dziewięć nowych premier i wielki hit roku, na który wszyscy gracze Xbox czekali.

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, a w najbliższych dniach znajdziemy dziewięć ciekawych premier. Dwunasty grudnia będzie dla wielu ulubioną datą tego roku, gdyż w ten dzień ukaże się PlayerUnknown’s Battlegrounds w programie Game Preview. Bestsellerowy Battle Royale na platformie Steam dotarł ekskluzywnie do konsoli Xbox One, oferując także ulepszenie dla Xbox One X dostarczając rozdzielczość 4K oraz High Dynamic Range. Dla tych, którzy nie zdążyli zapoznać się z tytułem muszą opanować panujące w grze zasady, a najważniejszą z nich jest „przetrwać dłużej niż inni”. Lądując na wielkiej mapie eksplorujemy ją, poszukując broni palnej lub białej, dzięki której wyeliminujemy pozostałych 99 uczestników zabawy.

PUBg Screenshot

Drugą i wartą wyróżnienia produkcją tygodnia jest niewątpliwie Okami HD, które po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć już w 2006 roku na konsoli Playstation 2. Świetny klasyk powraca po latach w jeszcze lepszej oprawie audio-wizualnej, także wykorzystując moc Projectu Scorpio oferując rozdzielczość Ulta HD. Przygodowa gra akcji, która  stała się klasykiem, opowiada o bogini słońca próbującej zmierzyć się z panującym złem, stworzonym przez 8-głowego demona Orochi. Całość utrzymana jest japońskim stylu, nawiązując do mitów i kultury tego kraju.

»Zobacz również: Promocje tygodnia w sklepie Xbox

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

ŌKAMI HD – 12 grudnia


PlayerUnknown’s Battlegrounds (Game Preview) – 12 grudnia


Night in the Woods – 13 grudnia


Zapomniane Księgi 2: Okruchy Przeszłości – 13 grudnia


Circuits – 15 grudnia


Future War: Reborn – 15 grudnia


Hammerwatch – 15 grudnia


It’s Quiz Time – 15 grudnia


Ultimate Chicken Horse – 15 grudnia

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: