Premiery gier w tym tygodniu (22-28 maja)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź najnowsze produkcje tego tygodnia na konsole Xbox One!

Każdego tygodnia na konsoli znajdziemy wiele interesujących tytułów i nie inaczej jest tym razem. Osiem nowych gier swoją premierę ma w ciągu kilku najbliższych dni, oferując bardzo różnorodne gatunki. Oprócz pełnych wersji, na liście znalazło się również Everspace, które jest w sekcji Game Preview, a to znaczy, że gra nie jest dokończona i płacimy za jej testowanie (podobnie jak w usłudze Early Access na platformie Steam).

Everspace jest pełną akcji jednoosobową strzelanką osadzoną w kosmosie z losowo generowanym otoczeniem. Cena za niedokończony produkt może być dla wielu jednak zbyt wielka, ponieważ za tą wersję testową zapłacimy blisko 140 złotych.
Jedną z ciekawszych propozycji jest Got Even od Bandai Namco Entertainment, które łączy ze sobą elementy gry przygodowej, horroru i FPS. Nie pamiętając nic budzimy się w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jedyne co zostało w naszej pamięci to przyjaciółka przywiązana do krzesła z bombą na klatce piersiowej. My zaś korzystamy z najnowszej technologii, aby sięgnąć w głąb naszego umysłu i poznać tajemnicę śmierci dziewczyny.

Fani platformówek i przygód mogą liczyć na RiME, z którym związane są wielkie oczekiwania. Wielki otwarty świat do eksploracji, wiele logicznych zagadek do rozgryzienia i wspaniała historia, która kryje wiele tajemnic. Jak to często bywa w takich produkcjach mamy swojego towarzysza, gdzie w tym przypadku jest to dzielny lis. Grę charakteryzuje przyjemna, komiksowa stylistyka.

Wyróżnić warto jeszcze Portal Knights, które jest pewnym skrzyżowaniem Minecrafta z gatunkiem RPG.  Portal Knights jest grą nastawioną na akcję kooperacyjną z otwartym, trójwymiarowym światem zbudowanym z klocków. Tutaj teren również kreowany jest losowo, w którym wypełniamy różne misje, ulepszamy bohatera, walczymy z przeciwnikami, kreujemy arsenał i konstruujemy budowle.

Pełne zestawienie premier tego tygodnia sprawdzicie poniżej:

Portal Knights – 23 maja


Embers of Mirrim – 24 maja


Unit 4 – 24 maja


RiME – 26 maja

Everspace 1.0 Launch – 26 maja
(Xbox Play Anywhere)


Get Even – 26 maja


Spellspire – 26 maja


Constructor – 26 majaAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: