Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (09-15 października)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co znajdziemy w sklepie Xbox w tym tygodniu? Sześć nowych premier, a wśród nich wiele długo oczekiwanych gier w tym roku.

Nowy tydzień i kolejna dawka gier na konsolę Xbox One, a w tym tygodniu czeka na nas sześć zróżnicowanych produkcji. Choć nie jest ich tak wiele jak zazwyczaj, to z pewnością nie będzie nudno. Które warto wyróżnić?

Już jutro w sklepach pojawi się sequel gry z 2014 roku, kontynuując przygodę w świecie Władcy Pierścieni. Middle-Earth: Cień Wojny jest oferowany jako tytuł Play Anywhere, dzięki czemu możemy grać na konsoli Xbox One lub na komputerze z systemem Windows 10. Shadow of War wykorzysta także moc konsoli Xbox One X, dostarczając wysokiej jakości rozgrywkę w Ultra HD i HDR.

Jeśli szukacie mocnych wrażeń, przygotujcie się na surwiwalowy horror The Evil Within 2. Ponownie wcielając się w bohatera z pierwszej części (Sebastiana Castellanosa) stajemy do walki w wirtualnym świecie, aby odnaleźć zaginioną córkę. Ta została porwana, a droga do niej strzeżona jest przez koszmarne stwory, czekających na nasze przyjście. The Evil Within 2 również wpierane będzie przez Xbox One X, dostarczając bezpłatną aktualizację już w dniu premiery konsoli.

Czekając na Call of Duty: WWII możecie spróbować swoich sił w RAID: World War II. Gra od twórców PayDay 2 przenosi nas tym razem w czasie, ponownie kładąc nacisk na kooperację i tryb multiplayer. Gracze wspierając się w czteroosobowej drużynie, będą brali udział w walkach, inspirującymi się wydarzeniami z II Wojny Światowej. Do wyboru mamy tu cztery klasy postaci (Assault, Recon, Insurgent i Demolitions), a każda z nich posiada wiele ukrytych umiejętności do odblokowania. RAID WWII możecie kupić w sklepie Xbox już od 86,39 złotych.

Mistrzowski tryb Crash z serii Burnout powrócił do gry Danger Zone, która w tym tygodniu zagości na konsoli Microsoftu, dostarczając tym samym ekskluzywne dodatki na platformie Xbox. Przyszli nabywcy One X otrzymają dodatkowe bonusy. Gracze zdecydują sami, czy chcą uruchomić Danger Zone w natywnym 4K z obsługą 30 klatek na sekundę, albo zdecydują się na jakość Full HD ze stałą prędkością 60fps.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Śródziemie: Cień wojny  (10 października)


RAID: World War II  (10 października)


Danger Zone  (10 października)


SHINY  (11 października)


Decay – The Mare  (13 października)


The Evil Within 2  (13 października)

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: