Premiery gier w tym tygodniu (17 – 23 lipca)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Lista nowości, które zobaczymy w tym tygodniu w sklepie Xbox.

Każdy nowy tydzień to kolejna porcja gier, a w najbliższych dniach ujrzymy jedynie pięć zróżnicowanych tytułów. Które warto wyróżnić?

Do kolekcji gier free-to-play dołączy niebawem tytuł Fortnite, ale zanim to nastąpi, będziemy mogli wypróbować grę w usłudze Early Access. Jest to wcześniejszy dostęp do nieukończonej, lecz grywalnej już produkcji. Minusem jest płacenie za udział w testach, a cena nie należy do najtańszych. Pakiety zaczynają się od 129,99 złotych i zawierają mikropłatności. Najdroższy z nich wyceniony został na 500 złotych. Czym w ogóle jest Fortnite? To kooperacyjna gra akcji, która zabiera nas w świat opanowany przez potwory, a my jesteśmy jednymi z nielicznych ocalałych. W grze budujemy olbrzymie forty, wytwarzamy egzotyczne uzbrojenie, zbieramy łupy i awansujemy swoich bohaterów.

Fortnite Screenshot

Kolejny tytuł free-to-play, ale już bez płatnego dostępu, wychodzi z otwartej bety i pojawi się na liście bezpłatnych gier. Gigantic to sieciowa gra akcji z elementami MOBA, a zabawa polega na przejmowaniu terytorium na mapie, walcząc u boku gigantycznych strażników. Poruszamy się w magicznym świecie, gdzie mieszkają różne fantastyczne rasy.  Od 20 lipca pojawi się sporo nowości, jak mecze z botami, czat głosowy, poprawiony samouczek i ulepszony interfejs.

What Remains of Edith Finch to ciekawa propozycja dla fanów przygodówek. Poznamy w niej historię członków naszej nieżyjącej już rodziny, my zaś jesteśmy jej ostatnim reprezentantem. Wcielając się w bliskich zmarłych ujrzymy przyczyny ich śmierci.

Znalezione obrazy dla zapytania What Remains of Edith Finch

Kompletne zestawienie premier wraz z zwiastunami możecie sprawdzić poniżej:

What Remains of Edith Finch  – 19 lipca


Moon Hunters – 19 lipca


Gigantic 1.0 – 20 lipca


Fortnite – 21 lipca


Conga Master – 21 lipcaAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: