Premiery gier w tym tygodniu (15-21 maja)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie nowe tytułu ujrzymy w ciągu najbliższych siedmiu dni na konsoli Xbox?

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Już jutro otrzymamy kolejną dawkę gier w ramach Games with Gold. Jeśli jednak ograliście już darmową ofertę i zastanawiacie się nad nową grą do przejścia, to warto zainteresować się premierami tego tygodnia.

Na liście znalazło się kilka tytułów, o których było głośno przez ostatnie miesiące. Injustice 2, które już jutro ma swoją premierę przez długi czas przypominało o sobie materiałami z rozgrywek. Jest na pewno jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego miesiąca, gdyż fanów bijatyk na konsoli Xbox One nie brakuje. Oprócz samych walk, mamy tu do dyspozycji szeroki wachlarz bohaterów DC Comics jak: Batman, Superman, Joker czy Harley Quinn. W sumie do znajdziemy w Injustice 2 ok 40 postaci.

Fanom futurystycznego klimatu zaserwowano The Surge, które również już jutro znajdziemy w sklepach. Znane nam są już historie, gdzie technologiczne maszyny chcą zawładnąć nad ludzkością. Głównym celem jest unicestwienie wrogich jednostek i przywrócenie porządku na naszej planecie.

Kolejnym wielkim hitem jest Shadow Warrior 2, które w końcu doczekało się portu na Xbox One. Gracze PC otrzymali ten tytuł już w poprzednim roku i został on bardzo dobrze oceniony. Jak w pierwszej części wcielamy się w najemnika Lo Wanga. Gra charakteryzuje się wspaniałym systemem walki ze sporą dawką brutalności.

Bardzo ciekawą propozycją jest platformówka Skylar & Plux: Adventure on Clover Island. Bardzo ładna, trójwymiarowa grafika z wielkim i kolorowym światem. Będąc mechanicznym tworem szalonego naukowca buntujemy się i uciekamy z laboratorium. Po drodze czekają nas liczne pułapki i inne wrogie maszyny.

Całe zestawienie premier tego tygodnia znajdziecie poniżej, wraz ze zwiastunami, które przybliżą Wam nowe produkcje.


Injustice 2 – 16 maja


The Surge – 16 maja


Black & White Bushido – 17 maja


Tango Fiesta – 17 maja


Mr. Pumpkin’s Adventure – 17 maja


A Walk in the Dark  – 19 maja


Mayan Death Robots: Arena – 19 maja


Shadow Warrior 2 – 19 maja


Skylar & Plux: Adventure on Clover Island – 19 majaAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: