Premiery gier w tym tygodniu (5-11 czerwca)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

10 nowych gier pojawi się na konsoli Xbox One.

Każdy nowy tydzień to kolejna porcja gier, a w najbliższych dniach ujrzymy dziesięć zróżnicowanych tytułów. Które warto wyróżnić?

Jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na Xbox One jest Kholat od polskiego studia IMGN.PRO. Gra jest rodzajem przygodówki z domieszką horroru. Historia opowiada o faktycznych wydarzeniach,  jakie miały miejsce 1959 roku u podnóża tytułowej góry Kholat. Tam znaleziono ciała rosyjskich alpinistów, których celem była północna część Uralu. Gra spróbuje naprowadzić nas na trop tej niewyjaśnionej dotąd historii, wcielając się w jednego z podróżników tej tragicznej wyprawy. Wokół czeka nas pełno niebezpieczeństw, a my do dyspozycji mamy tylko mapę i kompas. W polskim dubbingu usłyszymy Andrzeja Chyrę.

Następną wyczekiwaną premierą jest offroadowe Dirt 4 od Codemasters Softaware. Ta część oferuje ponad 50 licencjonowanych samochodów, jak Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI lub Subaru WRX STI NR4. Po raz pierwszy gra reprezentuje oficjalne zawody FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP. W czwartej części znajdziemy ścieżkę kariery, rozgrywki sieciowe oraz nowy tryb Your Stage, który pozwoli nam na tworzenie własnych tras, a następnie udostępnimy je pozostałym graczom.

Swoją obsuwę zaliczył tytuł Perception, który pojawić się miał w minionym tygodniu. Historia gry jest dość nietypowa, ponieważ nasza bohaterka jest niewidoma, więc na ekranie zobaczymy słabo widoczne lokacje, rozpoznawane głównie poprzez zmysły postaci. Celem w grze jest rozwiązanie zagadki pewnego miejsca, które notorycznie pojawia się w naszych snach. Jest ono niebezpieczne, gdyż nawiedza ją zjawa. Będziemy musieli więc przed nią uciekać i kryć się, aby nie paść jej ofiarą.

Graveyard-Gif---640.gif
Ciekawą propozycją jest The Town of Light prezentujące psychologiczną historię prawdziwego miejsca. Jest nim ośrodek dla obłąkanych mieszczący się we włoskim miasteczku Volterra. Nasza główna bohaterka to 16-letnia dziewczynka Renee, która po latach wraca do tego mrocznego miejsca, aby poznać swoją przeszłość. Nie będzie to takie proste, ponieważ Renne cierpi na schizofrenię, a jej objawy utrudnią rozgrywkę.

Gracze sieciowego The Elder Scrolls otrzymają nowy dodatek Morrowind, który dodaje nową wyspę Vvardenfell z fascynująca florą, fauną i architekturą. Jeśli graliście w trzecią część, to powinna być Wam ona znana. Rozszerzenie wprowadza również nową klasę postaci – Strażnika, któremu towarzyszy niedźwiedź.

Kompletne zestawienie premier wraz z zwiastunami możecie sprawdzić poniżej:

The Elder Scrolls Online: Morrowind – 6 czerwca


DiRT 4 – 6 czerwca


The Town of Light – 6 czerwca


Neighborhorde – 6 czerwca


Perception – 7 czerwca

Superbeat: Xonic – 7 czerwca


Refunct – 7 czerwca


A Hole New World – 9 czerwca


Jump Stars – 9 czerwca


Kholat – 9 czerwcaAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: