Premiery gier w tym tygodniu (01 – 06 sierpnia)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowości wśród gier, które zobaczymy w tym tygodniu w sklepie Xbox.

Każdy nowy tydzień to kolejna porcja gier, a w najbliższych dniach ujrzymy dziewięć zróżnicowanych tytułów. Które warto wyróżnić?

Jutro zmienia się oferta Games with Gold, więc na użytkowników złotego abonamentu czekać będą nowe tytuły. Wśród nich pojawi się nowa, sandboxowa produkcja Slime Rancher, w której wcielimy się w farmerkę poszukującą lepszego życia na dalekiej, kosmicznej prerii. Naszym celem jest wypasanie tytułowych szlamów, na których dorobić mamy się fortuny.

Kolejnym premierowym i ekskluzywnym tytułem na konsole jest Tacoma. Tytuł ten również należy do gatunków science fiction, a Nasza bohaterka jest naukowcem wyruszającym poza ziemską atmosferę. Niestety, po przybyciu okazuje się, że stacja kosmiczna wydaje się opuszczona. Tym samym musimy rozwiązać zagadkę, która wyjaśni przyczynę osamotnienia tego miejsca.

Fanom surwiwalowej rozgrywki polecamy The Long Dark, wychodzącego z programu Game Preview, dającego wcześniejszy dostęp do tytułu. Gra cieszy się sporym zainteresowaniem także na platformie Steam, dzięki realnemu symulatorowi przetrwania. Będąc ocalonym po katastrofie samolotu, walczymy o życie pilnując m.in. wskaźnika zdrowia, siły, pragnienia czy głodu.

Kompletne zestawienie premier wraz z zwiastunami możecie sprawdzić poniżej:

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – 1 sierpnia


The Long Dark – 1 sierpnia


Slime Rancher (GwG) – 1 sierpnia


Tacoma – 2 sierpnia


Demetrios – The Big Cynical Adventure – 2 sierpnia


Mr. Shifty – 4 sierpnia


Race Arcade – 4 sierpnia


The Way – 4 sierpnia


Oh… Sir! The Insult Simulator – 4 sierpnia

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: