Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (30 października – 5 listopada)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co znajdziemy w sklepie Xbox w tym tygodniu? Czternaście nowych premier, a wśród nich wiele długo oczekiwanych gier tego roku.

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, a w najbliższych dniach znajdziemy czternaście ciekawych premier. Wśród nich kilka tytułów, na które czekało wielu graczy, więc poniżej przybliżamy kilka z nich, zaś na końcu tego wpisu znajdziecie całe zestawienie wraz z ich zwiastunami.

Największym hitem tygodnia jest niewątpliwie Call of Duty: WWII, zabierające nas na front II Wojny Światowej. Wcielając się w żołnierza I Dywizji Piechoty weźmiemy między innymi udział w walkach na terenie Normandii czy Paryża. Jak zawsze nie zabraknie trybu Zombie z rozgrywką opartą na prawdziwych wydarzeniach. Jako poszukiwacze cennego dzieła sztuki odeprzemy stojące na naszej drodze nazistowskie fale umarlaków.

Postacie z Disneya powracają w remasterach dwóch tytułów. Mowa o Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar oraz Disneyland Adventures. Produkcje przeniosą graczy w bajkowy świat ulubionych bohaterów filmów animowanych, takich jak “Iniemamocni” “Ratatuj” “Odlot” “Auta” “Toy Story” i “Gdzie jest Dory?”. Gry skierowane nie tylko dla najmłodszych, ale też dostarczą sporo zabawy dla całej rodziny. Nowe edycje wspaniale będą wyglądać na konsoli One X, wyświetlając obraz w 4K oraz HDR.

Fani offroadu zasiądą w tym tygodniu za sterami wielkich i niesamowitych maszyn w popularnej produkcji Spintires: MudRunner, która ukazało się po raz pierwszy na konsolach. Wielki otwarty świat, ekstremalne warunki, cykl dnia i nocy oraz ciężkie maszyny, gdzie w dotarciu do celu pomoże nam jedynie mapa i kompas. Dziewiętnaście pojazdów terenowych i wiele wyzwań, które ogrywać możemy w pojedynkę lub w czteroosobowej kooperacji.

Strategiczne Zoo Tycoon pojawia się w edycji Ultimate Animal Collection, w której znajdziemy ponad 200 zachwycających gatunków zwierząt. Zremasterowana odsłona nabiera jeszcze lepszego wyglądu, z poprawioną grafiką i jakością Ultra HD i HDR na konsoli Xbox One X.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Beast Quest  (31 października)


Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection  (31 października)


Spintires: Mudrunner  (31 października)


Rush: A Disney / Pixar Adventure  (31 października)


Disneyland Adventures  (31 października)


8-Bit Adventure Anthology: Volume One  (31 października)


Maria the Witch  (31 października)


Dying Reborn  (31 października)


Numantia  (31 października)


Call of Duty: WWII  (03 listopada)


Steven Universe: Save the Light  (03 listopada)


99Vidas  (03 listopada)

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: