Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (28 sierpnia – 3 września)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W tym tygodniu znajdziemy 18 nowych tytułów w sklepie Xbox oraz kolejną dawkę Games with Gold.

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, a w najbliższych dniach znajdziemy aż 18 premier. Wśród nich wiele hitów, na które czekali miliony graczy, więc poniżej przybliżamy kilka z nich, zaś na końcu tego wpisu znajdziecie całe zestawienie wraz z ich zwiastunami.

Jak zapowiedziano na konferencji Gamescom, Recore pojawia się w definitywnej edycji, oferując nową, kompletną zawartość i ulepszoną rozgrywkę. Dodatkowo, przygody Joule Adams i jej mechanicznego kompana Macka, będą dostępne od 29 sierpnia w abonamencie Xbox Game Pass, a aktualni nabywcy tytułu otrzymają bezpłatny update do wersji Definitive Edition.

ReCore Definitive Edition Screenshot

Tego samego dnia gracze Xbox po raz pierwszy otrzymają dostęp do Killing Floor 2, które wcześniej zawitało na PC i Playstation 4. Gra na nowej platformie dostarcza (tymczasowo) kilka dodatków, jak nowa broń zamrażająca hordę mutantów. Na Xbox One X gra otrzyma wsparcie HDR, tekstury w 4K i płynność 60 klatek na sekundę. Jeśli nie mieliście wcześniej do czynienia z Killing Floor 2, to jest to brutalna strzelanka, której celem jest wyeliminowanie masy zmutowanych stworów, gdzie na końcu czeka trudniejszy boss. Po zdobytym doświadczeniu ulepszamy wybraną klasę Naszej postaci.

Life is Strange wraca z kolejnymi przygodami Chloe Price, lecz tym razem wydarzenia są prequelem pierwszej części. W Before the Storm poznajemy w wieku 16 lat przyjaciółkę Rachel Amber, będącą wówczas lubianą i popularną dziewczyną w szkole. Nowa przygoda oferuje kilka zmian, jak np. tryb rozmowy Pyskówka, prowokująca konkretny rozwój sytuacji, mających wpływ na dalsze zachowanie bohaterów. Dlatego gra może mieć różne zakończenia, a dokonanych wyborów nie będzie można cofnąć.

Life is Strange: Before the Storm Screenshot

Ark: Survival Evolved 1.0 oficjalnie, po małej obsuwie, opuszcza Game Preview i wydane zostanie 29 sierpnia. Na fanów surwiwalowych gier akcji czeka wielki, otwarty świat pełen dinozaurów i naturalnych katastrof, a na nim spotkamy innych walczących o przetrwanie graczy. Tytuł ten również zostanie ulepszony na konsoli Xbox One X, jak w przypadku Killing Floor 2.

Remaster gry z konsoli Xbox 360 trafi na obecną generację, a mowa o Resident Evil: Revelations. Surwiwalowa produkcja w klimatach horroru została podrasowana do rozdzielczości Full HD i zawiera wszystkie wydane wcześniej dodatki oraz kilka nowych funkcji. Odświeżony Resident Evil będzie dostępny także z opcją kooperacji w sieciowym trybie Szturmu.

Resident Evil Revelations Screenshot

Przypominamy, że od września w ofercie Games with Gold czekają nowe, darmowe gry, a będzie to Forza 5 na Xbox One oraz Oxenfree na Xbox One i Xbox 360.

Wszystkie premiery tygodnia z datami wydania i zwiastunami sprawdzicie poniżej:

Redout: Lightspeed Edition – 29 sierpnia


Ark: Survival Evolved – 29 sierpnia


Rock of Ages 2: Bigger and Boulder – 29 sierpnia


Resident Evil: Revelations – 29 sierpnia


Dead Alliance – 29 sierpnia


XCOM 2: War of the Chosen – 29 sierpnia


Killing Floor 2 – 29 sierpnia


Pillars of Eternity: Complete Edition – 29 sierpnia


ReCore: Definitive Edition – 29 sierpnia


X-Morph: Defense – 30 sierpnia


The Metronomicon: Slay the Dance Floor – 30 sierpnia


Surf World Series – 30 sierpnia


Feral Fury – 30 sierpnia


AeternoBlade – 30 sierpnia


Life is Strange: Before the Storm – 31 sierpnia


Songbringer – 1 września


White Noise 2 – 1 września


Echoes of the Fey: The Fox’s Trail – 1 września

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: