Premiery gier w tym tygodniu (26 czerwca – 02 lipca)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dziewięć nowych tytułów pojawi się w najbliższych dniach na konsoli Xbox One.

Każdy nowy tydzień to kolejna porcja gier, a w najbliższych dniach ujrzymy dziewięć zróżnicowanych tytułów. Które warto wyróżnić?

W najbliższy piątek do Game Preview dołączy gra Ghost of a Tale, która jest przygotówką z elementami RPG. Wcielimy się w małą, bohaterską mysz i przeniesiemy się do czasów średniowiecza, a dokładnie na wyspę Periclave. Kryje ona wiele zagadek, na które przyjdzie nam znaleźć odpowiedzi. Jedną z nich jest ciekawostka na temat opuszczonego miejsca, gdzie rozgrywa się Nasza przygoda.

Ghost of a Tale Screenshot

Fani bohaterów Marvela mogą czekać na Marvel Heroes Omega, które jest tytułem MMO dostępnym bezpłatnie (free-to-play). Tworząc Naszą postać musimy stawić czoła Doktorowi Doomowi i uratować świat przed zagładą. Do wyboru mnóstwo bohaterów, znanych z komiksów i filmów Marvela. Do rozgrywek możemy zaprosić Naszych przyjaciół i grać w trybie kooperacji. Marvel Heroes Omega posiada linię fabularną oraz wiele poziomów wyzwań, gdzie będziemy odkrywać kolejne elementy i zdobywać doświadczenie.

Ciekawym tytułem jest także Poi, który inspirowanym jest starymi, klasycznymi produkcjami tego gatunku. Do Naszego zadania należy odnalezienie legendarnych złotych medalionów dla Króla Odkrywców. Nasz bohater chciałby pójść w jego ślady i zostać następcą króla. Wcielić możemy się zarówno w chłopca i dziewczynkę, jednak ich zdolności są identyczne. Te odblokowujemy z Naszymi postępami i kolejnymi etapami.

Poi Screenshot

Wielbiciele sportu, a w szczególności golfa mogą nabyć The Golf Club 2. Druga odsłona ponownie daje nam możliwość stworzenia swojego uczestnika kolejnych turniejów golfowych. Oprócz trybu kariery, znajdziemy tu opcję treningu, gdzie poćwiczymy Nasze umiejętności. Duży nacisk nałożono na tryb sieciowy, w którym możemy rozegrać wspólne turnieje czy sezony. Razem z innymi graczami założymy także własny klub golfowy.

Kompletne zestawienie premier wraz z zwiastunami możecie sprawdzić poniżej:

The Golf Club 2 – 27 czerwca


Final Fantasy XV: Episode Prompto – 27 czerwca


Valkyria Revolution – 27 czerwca


The Golf Club 2 – 27 czerwca


Poi – 28 czerwca


Crazy Strike Bowling EX – 28 czerwca


Marvel Heroes Omega – 30 czerwca


Ghost of a Tale (Game Preview – 30 czerwca


AereA – 30 czerwca


Goliath – 30 czerwca

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: