Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (23-29 października)

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co znajdziemy w sklepie Xbox w tym tygodniu? Jedenaście nowych premier, a wśród nich wiele długo oczekiwanych gier tego roku.

Jak co tydzień do biblioteki gier na Xbox One dołączają nowe produkcje, a w najbliższych dniach znajdziemy jedenaście ciekawych premier. Wśród nich kilka produkcji, na które czekało wielu graczy, więc poniżej przybliżamy kilka z nich, zaś na końcu tego wpisu znajdziecie całe zestawienie wraz z ich zwiastunami.

Niewątpliwie jedną z najgorętszych premier miesiąca jest Assassin’s Creed’s Origins, przenoszący nas tym razem do starożytnego Egiptu, gdzie wcielając się w Bayeka zapoczątkujemy bractwo Asasynów. Ogromny, otwarty świat, nowy system walki, bogata flora i fauna, to tylko garstka tego, co doświadczymy w nowej odsłonie. Gra zostanie wzbogacona na Xbox One X o tekstury Ultra HD i HDR w aktualizacji, którą otrzymamy bezpłatnie już za dwa tygodnie.

B.J. Blazkowicz powraca w dobrej formie, dzięki kolejnej grze Wolfenstein II: The New Colossus. Historia po raz kolejny opowiada o nazistach, którzy tym razem okupują Stany Zjednoczone. Tytuł już zapowiada się na najlepszą strzelankę tego roku, gdzie nie brakuje świetnej fabuły, efektów specjalnych i wysokiego poziomu grywalności. Tak jak poprzednik, nowy Wolfenstein będzie jeszcze lepiej wyglądał na Project Scorpio, grając w wyższej rozdzielczości obrazu i w trybie High Dynamic Range.

Ubisoft ma jeszcze jedną premierę w tym tygodniu, jaką jest Just Dance 2018. W najnowszej, mocno imprezowej produkcji nie zabraknie ulubionych hitów, takich jak :

  • Shape of You – Ed Sheeran
  • Despacito – Luis Fonsi & Daddy Yankee
  • 24K Magic – Bruno Mars
  • John Wayne – Lady Gaga
  • Waka Waka – Shakira
  • Naughty Girl – Beyoncé
  • Rockabye – Clean Bandit Ft. Sean Paul & Anne-Marie

W sumie zatańczymy do 40 utworów, a z Just Dance Unlimited znajdziemy ich ponad 300. Do gry zaprosimy czterech zawodników i wcale nie potrzebujemy posiadać sensora Kinect. Ten z łatwością zastąpi smartphone z aplikacją Just Dance.

Na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden tytuł, idealny na spotkania z przyjaciółmi. W We Sing Pop również nie zabraknie popularnych artystów. Wśród nich zaśpiewamy do piosenek Bruno Marsa, Sean Paula, Beyoncé czy Sia, gdzie w tle zobaczymy też ich teledyski. Gracz może zaprosić do rozgrywki trzech przyjaciół lub wystąpić solo, a następnie walczyć w rankingach online.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Rapala Fishing: Pro Series  (24 października)


Deer Hunter: Reloaded  (24 października)


We Sing Pop  (24 października)


RUGBY 18  (24 października)


Slayaway Camp: Butcher’s Cut  (24 października)


The Mummy Demastered  (24 października)


AER – Memories of Old  (25 października)


Numantia  (25 października)


Just Dance 2018  (26 października)


Assassin’s Creed Origins  (27 października)


Wolfenstein II: The New Colossus  (27 października)

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: